Doll: Nem a jobb csapat győzött; Horváthot a Fradi-bunker lepte meg – így látták az edzők

Thomas Doll szerint nem a jobb csapat győzött az ETO és a Ferencváros győri rangadóján vasárnap (0-1), csapata elsősorban erőnlétbeli lemaradása miatt nem tudott a hazaiak fölé nőni, a második félidőben ennek oka volt a visszaesés. Horváth Ferenc nem akarta elmarasztalni játékosait és meglepte, hogy a támadófocit ígérő FTC milyen defenzív taktikával érkezett az ETO Parkba. Artner Tamás óriási szerencsét, bravúrt és tudásbeli különbséget emlegetett a PMFC elleni 1-1-et követően. Szivics Tomiszláv császárvágásnak nevezte Takács KTE-verő gólját a hajrában és azt mondta, csapata belealudt a vezetésbe, míg a kecskeméti Bekő Balázs úgy látta, az első félidőben csapata kicsit betojt a diósgyőri közegtől. Edzői értékelések.